متن

 

تور فایبرگلاس

کامپوزیت فایبرگلاس

اما كامپوزیت فایبر گلاس ، نخستین كامپوزیت صنعتی است كه ساخته شده است. فایبرگلاس یا الیاف شیشه، فیبرها یا الیاف ساخت بشر است كه در آن ، ماده‌ی تشكیل دهنده‌ی فیبر، شیشه است. الیاف شیشه‌ها، موارد استفاده‌های فراوانی از جمله در: ساخت بدنه‌ی خودروها و قایق‌های تندرو و مسابقه‌ای، كلاه ایمنی موتورسواران، عایقكاری ساختمانها و كوره‌ها و یخچالها و … دارند. ساختمان و اندازه‌ی این الیاف شیشه‌ها بسیار متغیر است. كوچكترین آنها به وسیله‌ی چشم غیر مسلح دیده نمی‌شود و بسیار ریز هستند. اندازه‌های كمی بزرگتر از آن ذراتی هستند كه در كارخانجات ساخت فرآورده‌های الیاف شیشه‌ها به كمك هوا نقل و انتقال یافته و سبب شوزش پوست و بینی و گلو می‌شود.

الیاف شیشه متداولترین الیاف مصرفی كامپوزیت‌ها در دنیا و ایران است كه متاسفانه در ایران ساخته نمی‌شود. انواع الیاف شیشه عبارتند از انواع E , C , S و كوارتز. تركیب الیاف شیشه نوع E یا الكتریكی ، از جنس آلومینوبور و سیلیكات كلسیم بوده و دارای مقاومت ویژه الكتریكی بالایی است. الیاف شیشه نوع S ، تقریبا۴۰ درصد استحكام بیشتری نسبت به الیاف شیشه نوع Eدارند. الیاف شیشه نوع C یا الیاف شیشه شیمیایی، دارای تركیب بور و سیلیكات كربنات دو سود بوده و نسبت به دو مورد قبل پایداری شیمیایی بیشتری به خصوص در محیط‌های اسیدی دارد. الیاف شیشه كوارتز، بیشتر در مواردی كه خاصیت دی‌الكتریك پایین نیاز باشد، مانند پوشش آنتن‌ها و یا رادارهای هواپیما استفاده می‌شوند.

ویژگیهای الیاف شیشه به کار گرفته شده در تولید فایبرمش ها

مقاومت شیمیایی: الیاف شیشه در برابر بسیاری از مواد شیمیایی مانند اسیدها مقاوم بوده و از بین نمی­رود، همچنین قارچها باکتریها و جانوران موزی نمی توانند بر آن تاثیر بگذارند.

مقاومت در برابر رطوبتالیاف شیشه رطوبت را جذب نمی کند، بنابراین متورم نمی شود و کش نمی­ آید این الیاف در محیط های مرطوب نیروی مکانیکی خود را حفظ می کنند .

خواص الکتریکی: الیاف شیشه عایق الکتریستیه هستند .

الیاف شیشه استحکام کششی بالایی دارند و الاستیسیته کاملی نیز دارند یعنی ازدیاد طول آنها متناسب با نیروی اعمال شده می باشد و با برداشتن نیرو به حالت اولیه خود باز می گردند .

الیاف شیشه مقاومت حرارتی خوبی دارد به دلیل طبیعت غیر آلی خود قابل احتراق نبوده و انبساط حرارتی پایین و هدایت حرارتی بالایی دارند .

 

کاربرد فایبر مش ها

تسلیح سطح دیوارفایبر مش ها جهت تسلیح گچ و سیمان جهت آماده سازی سطح دیوار (نازک کاری) کاربرد داشته و به دلیل انعطاف پذیری بالا و مقاومت کششی مطلوب جایگزین مناسب و ارزانتری برای محصولات مشابه فلزی (رابیتس، توری مرغی) می باشد.


تسلیح عایق های رطوبتیفایبرمش ها بهترین گزینه جهت استفاده به همراه عایق های رطوبتی(مانند رنگ های اپوکسی) در  پشت بام ،استخرها، کف و دیوارهای سرویس های بهداشتی و غیره می باشد.این محصول با انعطاف پذیری و مقاومت کششی بالا و چسبندگی مطلوب مجموعه مناسبی را برای عایق بندی ایجاد می نماید


 

تقویت سنگهای ساختمانی: یکی از کاربردهای فایبرمش ها تقویت سنگ های ساختمانی می باشد. پس از برش قله های سنگ در کارخانه های سنگ بری و تبدیل شدن آنها به ورق مسطح یک لایه از این مش ها با رزین مخصوص به پشت سنگ نصب می شود.این مش کمک می کند تا به هنگام پولیش و حمل و نصب در صورتیکه سنگ دچار ترک شد از هم جدا نشده و به همان صورت کار گذاشته شود. به منظور ایجاد مقاومت بیشتر در برابر شکنندگی ، همچنین استفاده از این محصول باعث جلوگیری از باز شدن ترک های سنگ و حفظ سلامت سنگ میشود. این تورها از مرغوبترین نوع الیاف تهیه شده که جذب سنگ شده و به آسانی از آن جدا نمیشود


 

برای انتخاب تور مناسب برای پشت سنگ (تعیین گرماژ تور و ابعاد) باید به آیتم های زیر توجه نمود:

۱- برآورد هزینه  ۲- ابعاد و نوع سنگ

عایق های سرد: از فایبر مش ها در عایق کاری سرد لوله ها و تاسیسات در ساختمانها ، کارخانه ها و پالایشگاهها نیز استفاده می گردد.

 

این تورها با سایز چشمه های مختلف و در عرض های متنوع برای کار روی سنگ ها با ابعاد و جنس گوناگون ارایه می شود .

از دیگر کاربردهای مش های فایبرگلاس

تقویت نما های سنگی .

تعمیر سطحی بتن و شکافها .

مقاوم سازی مصالح ساختمانی .

تقویت و تثبیت مواد ، عایق و قیر .

تقویت بافت طبیعی سنگ در سنگبری .

جهت تقویت اتصالات و محل تلاقی دیوارها .

ضد زلزله نمودن سازه ها با مصالح قیر یکپارچه.

زیر سازی برای نصب سنگ، کاشی و سرامیک .

بالابردن مقاومت کششی و استحکام مصالح ساختمانی .

ایجاد بافت یک پارچه در دیوارها  و کف جهت جلوگیری از ترک .

تقویت سقف و دیوارهای گچی و سیمانی و بتونی پیش ساخته .

قابل استفاده بر روی کلیه سطوح قبل از عملیات  بتن کاری و گچ کاری .

جهت تعمیر ترکها و سایر ضایعات در انواع سطوح و پیشگیری بوجودآمد مجدد آنها ..

 

عوامل موثر در کیفیت توری های فایبر گلاس

۱- تاریخ مصرف آن نگذشته باشد .

۲- با حرارت مشتعل نشود .

۳- از چسب جدا نشود .

۴- روی سطح سنگ پهن شود و باد نکند .

۵- هنگام کشیدن با کاردک جمع نشود .

۶- در مدت زمان کم از سنگ جدا نشود .

۷- تار وپود آن از هم جدا نشود .

۸تار وپود آن پرس شده باشد نه نرم نرم و نه خشک خشک .

 

ابعاد و گرماژهای موجود از محصول

ابعاد چشمه (MM)

گرماژ توری (GR/M2)

2*2 mm

45 gr

4*4 mm

65 gr

4*4 mm

75 gr

5*5 mm

75 gr

4*4 mm

110 gr


این تورها در عرض های ۳۰ سانتی ، ۴۰ سانتی ، ۵۰ سانتی ، ۶۰ سانتی ، ۸۰ سانتی ، ۱متری, ۱/۲۰متری, ۱/۴۰ متری ،۱/۵۰متری, ۱/۶۰متری, ۱/۷۰متری, ۱/۸۰متری ، ۱/۹۰ متری و ۲متری ارایه می شود.:  ما را دنبال کنید

 

جهت مشاوره و خرید با شماره های زیر تماس بگیرید


09134060335

031-34413870

تور فایبر گلاس،تور پشت سنگ،مش فایبرگلاس،فروش فایبرگلاس،قیمت فایبر گلاس/ تور فایب

 

?> 123movies

https://replicacopy.com replicakonstantinchaykin.com fake rolex replica-watches.cc rolex replica replica rolex fake rolex replicawatches1for1 replicawatches-rolex.org https://richardmille.casa/ https://richardmille.cloud https://richardmille.work/ https://richardmillecheap.com https://richardmille-replica.com richardmille-replicawatches.com