متن

پارچه فایبرگلاس

کاربردهای متنوعی برای پارچه های صنعتی وجود دارد . بویژه هنگامی که وزن ، قدرت ، و دوام از اهمیت زیادی برخوردار باشند. یک راه حل مشترک برای برطرف کردن این نیازها ، استفاده از پارچه فایبرگلاس (پشم شیشه ای) است. پارچه فایبر گلاس یک بافت قوی و با دوام است که به طور عمده برای کاربردهای صنعتی غیر از لباس مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه ویژگی های منحصر به فردش آن را برای بسیاری از کاربردهای صنعتی ایده آل می کند ، از جمله برای فضای داخلی بوردهای مدار و تسمه نقاله ها.

پارچه فایبر گلاس دارای کاربردهای متعددی است: به عنوان عایق حرارتی، عایق الکتریکی در صنعت الکترونیک، و حتی به عنوان یک جزء در پوشش های زرهی در وسایل نقلیه نظامی ایالات متحده، کلاه، و عرشه ناوهای هواپیمابر. پارچه های سبک وزن همچنین دارای بخش های انتهایی صافی هستند و برای تولید یک لایه ضد آب روی چوب و یا سطوح دیگر ایده آل هستند، از جمله در تعمیر قایق و دیگر کاربرد های دریایی مورد نیاز.

شاید قابل توجه ترین ویژگی کیفی آن ها تحمل بالایشان در برابر گرمای شدید است. نه تنها گرمای تابشی را با بهره وری قابل توجهی پراکنده می کنند ، بلکه برخی از انواع این پارچه ها می توانند درجه حرارت تا ۳۰۰۰ درجه فارنهایت (۱۶۴۸ درجه سانتیگراد) را در حدود ۱ دقیقه تحمل کنند. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه پارچه فایبرگلاس استحکام کششی بالا است. در وزن و هزینه بسیار پایین تر، آن دارای استحکام کششی بیشتری از سیم هایی با قطر مشابه است. همچنین، پارچه فایبر گلاس از مواد معدنی تشکیل شده است و آن را در مقابل نور خورشید ، باکتری ها ، یا قارچ ها غیر قابل نفوذ می کند.

ما را دنبال کنید :

 

شماره های تماس :

09134060335

031-34413870

?> 123movies

https://replicacopy.com replicakonstantinchaykin.com fake rolex replica-watches.cc rolex replica replica rolex fake rolex replicawatches1for1 replicawatches-rolex.org https://richardmille.casa/ https://richardmille.cloud https://richardmille.work/ https://richardmillecheap.com https://richardmille-replica.com richardmille-replicawatches.com