متن

جهت مشاوره خرید یا هر گونه سؤال لطفا ً با کارشناسان فروش به شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

09137267298

09134060335

031-34422085

 

صافی


تولید انواع فیلتر صافی (اسیتل ، گالوانیزه و ...) جهت فیلتراسیون آب ، روغن و ..

استرینر های Y و U شکل در خطوط جریان وظیفه جمع آوری ذرات و رسوبات را ایفا می کند.

صافی ها (فيلترها) بنا به وظيفه ای که به عهده دارند، عاملی برای افزایش عملکرد مناسب تجهيزات در صنایع مختلف می باشند. این وظيفه یا از طریق جلوگيری از ورود عوامل ناخواسته به سيستم و یا از طریق جداسازی یک عامل ناخواسته از یک سيال در جریان فرایند صورت می گيرد. در هر حالت فيلتر نياز به نظارت مستمر دارد تا هر عاملی را که باعث کاهش عملکرد آن می شود،  بتوان در زمان مناسب برطرف نمود و یا به روش های مناسب فيلتر را تعویض نمود.

فيلترها در زندگی روزمره و صنایع مختلف کاربردهای فراوانی دارند، به طوری که صنعت بدون صافی، صنعتی ناقص تلقی می گردد.

صافی یا فيلتر، وسيله ای است که براي تميز کردن و تصفيه سيالات (گازها و مایعات) از ذرات خارجي، (معلق، جامد و یا قطرات مایع غيرمحلول) استفاده می شود. صافی و عملیات صاف کردن فرایندی است که در آن یک مایع و یا گاز (سيال) به دليل اختلاف فشار یا 1 صاف کردن یا فيلتراسيون اختلاف پتانسيل الکتریکی و یا اختلاف غلظت، از فيلتر عبور می کند. با انجام عمل فيلتراسيون ذراتی که از اندازه حفره های فيلتر کوچک تر هستند از فيلتر عبور می کنند. ذرات با اندازه بزرگ تر، از سيال جدا شده، در پشت آن می مانند. بنابراین، فيلتر وسيله اي است که وظيفه جداسازي ذرات معلق آلاینده را از سيال عبوري بر عهده دارد. لذا با این تعریف، فيلتر خوب و با کيفيت، فيلتري است که با ایجاد کمترین مقاومت در مسير عبور جریان سيال، ذرات ریز معلق در آن را جذب کند.

صافی ها در صنایع مختلفی به کار می روند که می توان از صنعت آب و فاضلاب، صنایع داروسازی، تصفيه هوا و خالص سازی گازها، صنایع شيميایی، صنعت خودروسازی، صنایع زیست محيطی و... نام برد.


 

همچنین بخوانید :

کاربرد صافی

فیلترهای سفارشی


جهت مشاوره خرید یا هر گونه سؤال لطفا ً با کارشناسان فروش به شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

031-34422085

09137267298

09134060335

ما را در شبکه های دنبال کنید :

Follow us :


صافی ، صافی آب ، صافی روغن ، صافی گازائیل ، صافی صنعتی ، صافی تصویه ، استرینر ، استرینر وای شکل ، استرینر Y  ، استرینر  U شکل ، استرینر خود تمیز شونده ، فیلتر هیدرولیک ، ساخت انواع فیلتر سفارشی هیدرولیک


?> 123movies

https://replicacopy.com replicakonstantinchaykin.com fake rolex replica-watches.cc rolex replica replica rolex fake rolex replicawatches1for1 replicawatches-rolex.org https://richardmille.casa/ https://richardmille.cloud https://richardmille.work/ https://richardmillecheap.com https://richardmille-replica.com richardmille-replicawatches.com