متن

برای خرید آنلاین بر روی تصویر کالا کلیک کنید 

 

گلدان دکوراتیو بتنی ، یک محصول شیک و کاربردی برای تزیین میز و دکور محیط منزل یا دفتر کار می باشد . قطعات دکوراتیو بتنی با ظاهر مدرن و صنعتی خود می توانند ظاهر مدرن و دلچسبی در محیط اطراف خود ایجاد کنند . این گلدان همراه با زیر گلدانی متناسب و از جنس خود گلدان در یک بسته بندی زیبا برای مشتریان ارسال خواهد شد .

 

 

ساعت دکوراتیو بتنی ، یک محصول شیک و کاربردی برای تزیین میز و دکور محیط منزل یا دفتر کار می باشد . قطعات دکوراتیو بتنی با ظاهر مدرن و صنعتی خود می توانند ظاهر مدرن و دلچسبی در محیط اطراف خود ایجاد کنند.

 

جا قلمی دکوراتیو بتنی ، یک محصول شیک و کاربردی برای زیبا سازی میز کار و دکور محیط های اداری و تجاری و هچنین گزینه ای خوب برای هدیه دادن می باشد . قطعات دکوراتیو بتنی با ظاهر مدرن و صنعتی خود می توانند ظاهر مدرن و دلچسبی در محیط اطراف خود ایجاد کنند . کف این جا قلمی دارای زیره ای از جنس فیبر می باشد که مانع از لیز خوردن جا قلمی و آسیب رسیدن به سطوح زیر می باشد .

 

برای خرید آنلاین بر روی تصویر کالا کلیک کنید 

 

ساعت ، ساعت دکوراتیو ، دکور ، ساعت دکوری ، جا مدادی ، جا قلمی ، پیل دکور ، گلدان ، گلدان کاکتوس ، گلدان دکوری ، گلدان دکوراتیو ، گلدان بتنی ، گلدان تزئینی ، ساعت تزئینی ، ساعت بتنی ، جا مدادی بتنی ، گدان شیک ، گلدان