اخبار و مقالات

نحوه تصفيه ذرات آلوده از روغن

از نظر نحوه تصفيه ذرات آلوده از روغن روش هاي گوناگوني وجود دارد که در اغلب آنها روغن از يک فضاي متخلخل عبور کرده و ذرات خارجي جامد در بين خلل و فرج اين فضا گیر می کنند .

ادامه مطلب ...

انواع فیلتراسیون

همان طور که گفته شد صاف کردن یا فيلتراسيون، یک روش فيزیکی برای حذف ذرات معلق در هر سيال است .

ادامه مطلب ...

کاربرد صافی ها

صافی ها در صنایع مختلفی به کار می روند که می توان از صنعت آب و فاضلاب، صنایع داروسازی، تصفيه هوا و خالص سازی گازها، صنایع شيميایی، صنعت خودروسازی، صنایع زیست محيطی و... نام برد.

ادامه مطلب ...

فیلتر کابین

فیلتر هوای کابین یک فضای سالم با راحتی بیشتر برای سرنشینان ایجاد میکند.

ادامه مطلب ...

تور پشه ای فایبرگلاس

توری پنجره فایبرگلاس مقرون به صرفه ترین نوع توری پنجره است . تور فایبرگلاس نسبت به توری های فلزی وزن کمتری داشته که باعث کاهش وزن توری پنجره خواهد شد. تور فایبرگلاس انعطلاف پذیر است در نتیجه در صورتی که تحت فشار قرار بگیرند دوباره تور به حالت اولیه باز خواهد گشت .

ادامه مطلب ...

فیلتر استیل

فیلتر های استیل از عامل صافی مش استیل 304 و 316 نسبت به محیط فیلتراسیون استفاده می شود. که در صورت نیاز جنس بدنه نیز از استیل استفاده میشود .

ادامه مطلب ...

تور گالوانیزه

توری پنجره گالوانیزه یکی از محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین انواع صفحه توری محافظ حشرات است. مفتول گالوانیزه فولاد کم کربن با بافندگی ساده است و می توان آن را قبل از بافندگی و یا پس از بافندگی گالوانیزه نمود. رنگ توری می تواند سفید و سفید آبی باشد. صفحه توری حشرات گالوانیزه ، محصولات قابل احترام است، زیرا ضد خوردگی آن بسیار بیشتر از دیگر محصولات است. صفحه تور حشرات گالوانیزه به طور گسترده ای در خانه ها و هتل ها در برابر پشه ها و حشرات استفاده می شود.

ادامه مطلب ...

موارد کاربرد نوار درزگیر

متداول ترین کاربرد نوار درزگیر استفاده جهت اتصال درایوال یا گچ برگها به یکدیگر می باشد.پس از نصب درایوال یا گچ برگ محل اتصال بین دو صفحه بوسیله نوار درزگیر مسلح شده و سپس با بتونه درزگیر پر می شود در نهایت خهت رسیدن به سطح صاف و پرداخت قبل ...

ادامه مطلب ...
?> 123movies

https://replicacopy.com replicakonstantinchaykin.com fake rolex replica-watches.cc rolex replica replica rolex fake rolex replicawatches1for1 replicawatches-rolex.org https://richardmille.casa/ https://richardmille.cloud https://richardmille.work/ https://richardmillecheap.com https://richardmille-replica.com richardmille-replicawatches.com